Pandemonium OTS

Forum poświęcone Pandemonium OTS


#1 31-01-2010 20:20:47

Aiven

Użytkownik

Zarejestrowany: 28-01-2010
Posty: 17
Punktów :   

Nowe Exp.. Wyspy .. Qesty !

Witam. Dzisiaj moge zaproponowac Kilka nowych i dobrych rzeczy .. No wiec tak Proponuje Hosterowi .. Usunac Qest CRYSTAL ARROW , poniewaz nie da  sie go wykonac.. Bo zazwyczaj wyskoczy debug albo 4 co mi sie ostatnio zdarzylo .. i zrezygnowalem .. i zrobic nowy podobny do np.  Soft Boots Czy Sapphire helmet . Tylko mozna go urozmajicic. Usunac wrecz trzeba Expy. TAm koło Anihilatora.. Poniewaz nie da sie expic . .  Np. z OTs kingami jest ich tak duzo ze wejdziesz i debug. Proponuje znobic kilka nowych wysp z tymi expami  a nie w pomieszczenia 20 sqm wkladac 17 Apocalipto czy inne Monstery. Oczywiscie bym usuna tego NPc. co sprzedaje "Morfeusza" itd bo to jest troche bez sensu , poniewaz Np juz kilka razy kupilem morfeusza I okolo 3 x mi zabrano loot. A jak bys puszczał co jakis czas najazdy to by bylo inaczej i by sie chcialo grac bo bys tylko czekał na niego bo wiesz jaki lot na Cb czeka  .. Oczywiscie Chodzi mi o dobro dla wszystkich wiec najwazniejszy to jest Exp ktory trzeba zmniejszyc .. bo wbijeszz 820 k lvl i ELo .. bo Debug .. No przynajmniej o polowe zmniejszyc . Proponuje Zrobic Poprostu nowa mape .. dodac cos do tej i usunac..Wtedy by kazdy grał .. Koledzy moji co ich namowilem na tego OTS powiedzieli  "Ze gdyby nie te Strasze lagi i Debugi... To by mozna bylo grac ".. i bys mogł na tym oczywiscie zarobic  (SMS SHOP)  te sprawy. Pozdrawiam AIVEN

Offline

 

#2 06-02-2010 08:27:36

GoD Kusmier

Użytkownik

Zarejestrowany: 27-01-2010
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nowe Exp.. Wyspy .. Qesty !

Aiven ma racje z tym c arrow questem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dreamteam2.pun.pl www.kamratki.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.znalliance.pun.pl www.zielonaklasa.pun.pl